şekilde kullanacaksın bunlarda çekemediğini bir açıyı

Admin

Administrator
Yönetici
çekebilme yazıyor Onun dışında gecesi ve gündüzü de anla kameraların bariz gerisinde mi Ben orada ikisini birbiri ile kıyaslanmayacak dediğin gibi yani çok gereksiz bir karşılaştırma olur İkisi de kötü ana kameraya geldiğinde Note 8'in gündüz performansı daha iyi daha güzel temizliyor İzmir'de anlam veremediğimiz bir tuhaflık var gündüz gece yapıyor Note 8 gündüz yapmıyor gece yapıyor gece performansı gece performansı daha güzel gündüz de ama şöyle bir durum var İkisinin fotoğraflarını Instagram'a koyarsak not farkı anlaşılmaz

onu Biz büyük büyük bir bakıyorum yani hikayet yalan dolan gel sen daha orada bir şeye köpeği çimenden ayır bize çimende belki keskinleştirme uygularsınız yani orada yapmam lazım ama köpek dedi Bakacağız abi hayvan Bu biraz yumuşak olsun daha hoşuna gider öyle Aydınlar yapamıyorlar basıyor keskinleştirme yaptın bütün telefonlar yıllardır aynı sorun çözemediler bazen kurtarıyor bazen kurtarmıyor seviyorum benim genel olarak keskinleştirme de biraz daha elini tutması detayları daha çok korunmasına sebebiyet veriyor ve

pozlaması daha doğru patlamaları da Daha az ışık patlamaları Dolayısıyla Evet gündüz baktığın zaman no 100 anlamında anlamında Şu an Note 8 ön de o da daha az mı yaprak çekiyor ama renkte yürüyelim yönde enel kullanımda Eğer Instagram seslerin önceliğin O zaman o kirlilik değil rengin farklı ortaya çıkacaktır orada değilim Bir daha hoşuna gidebilir örnekleri ikisinin de vereceğim onun için bak kıllarını kayısı karşılaştırdım Bak burada da veririm bile daha çok Detay aldığımızı gördük makro'dan beklediğin şey var çünkü orada yani