alışma sürecine kameraları parmak diyebiliyorsunuz

Admin

Administrator
Yönetici
have to tomatoes olarak bir sorunu yok ama dediğim gibi konum olarak çok iyi olduğu söylenemez 25 parmak biraz yüksekte yer alıyor bir de onunla pek iyi değil Ben de arada Hani bulur Leyla İşin yoksa günlerine söylenecek şey dengesiz olması koyduğun zaman cipies konusunda kıyaslayınca daha başarılı buldum biraz açmam gerekirse hata payı daha düşüktü konumu ilk sabit konu bulmada süresi daha hızlıydı Bir de üstüne daha fazla uyduya bağlanan bilmişti Burada tabii ki Sorun cephesi kötü gibi bir sonuç çıkmaz o da iyi ama

ikisini kıyaslayınca 5 Pro daha başarılıydı güzel ekstra olarak baktığımızda bu kullananlar için önemli bir destek yok eksik kızılötesi kumanda varken kızılötesi kumanda yok tamam yani ekstra donanımlarda buradan para kazanıyor yatıyorsun kullanmak zorundasınız ya da tek sim Ümitköy istikrar şeklinde kullanmak zorunda kullanamıyorsunuz ufak bir hata olabilir koruyucu film Köpek takılı geliyor yoksa almanız gereken durumlar daha yaygın şekilde Bu fotoğrafta kesinlikle seçtik yani ence bizim Piyasayı düşün Birazcık iyi olması Onun bir

avantajdır psikolojik avantajları İzmir'de odasına kadar olması nedir Tek iyi işlemci yapmış çok üstüne basa basa söylüyoruz ama işte bir kere o algı bozuldum onu sittin sene toplayamadım O yüzden o işte birazcık Zorlayacak lar ama bence Note 8'in de şöyle bir avantajı var şey mi Türkiye'ye geldiğinde Kimse bilmez gel Şimdi Herkes Biliyor her yerde mağazası var isim olarak da tam tersi başladı çalkantılı Bir dönemden geçtiği yeni geldiler Evet şamyel oturmuştu var her yerde gidiyorsun Bana da ürünü görebiliyorsun ve bunlar önemli