avantajlar O da onun gibi psikolojik alan ama kendi

Admin

Administrator
Yönetici
bizim izleyicimiz Tabii ki öyle şeylere bakıyor zaten interneti al geçiyorlar Ben c-hr fiyatı da şu anda bu tarihte daha avantajlı olduğu için giriyorum Bir şeyi seçmekte pek zorlamayacak vardır diye düşünüyorum gibi duruyor Şu an iyi oldu çünkü onların da fiyatları Garanti kısmında ama kahveye kaybediyorum Genta veriyor yani hep aynı firmalar da o yüzden orada Evet çok fark olacağını düşünmüyorum Tabii insanın şey bunun malzeme kalitesinin daha düşük olduğunu söyledik Bu bir sorunlara yol açar maillerde Hani kullanınca ortaya çıkacak

şeyler Onun dışında işte yok Ben illa istiyorum Hadi bakalım olmazsa olmaz Note 8 yok böyle şeylerde düşünmeleri Laz Bence güzel bir rekabet oldu orada iyi oldu bakalım şömine fiyat olarak karşılık verecekler bekleyecekler diyecekler ki bizim de üstünlüklerini var biz ikimiz varız diyebilirler ve buna rağmen de Satmaya devam edebilir Çünkü Merhaba mesajları böyleydi Siz de kendi fikrinizi söyleyin Unutmazsam bir anket açayım YouTube'a oradan oynasınlar aylık önerilerde onu da sonucunu oraya aktarırız böyleydi bu ikisinin de

karşılaştırma fotoğraflarından oluşan bir klasör yaptık biz bu açıklamalarda revizyon açıklamasında nedir kendinizde farkları görebilirsiniz böyleydi Ortak bir çalışma ile hazırladık ve güncel donanımlarda yer verdik sistemde toplama görüntüleri sormayacağım seni bu sebeple videonun başında tek tek sorunlardan bahsetmek istiyorum kullandığımız anakart gigabyte a320m s2h modeli Arkadaşlar bu anakart oldukça piyasada hazır sistemler de kullanmaya yönelik olarak tasarlanmış zaten ranzanın 2681 işlemcilerinde rahat