denetlerken yani şöyle çektiğim 5 fotoğraftan 4 ile

Admin

Administrator
Yönetici
çıkıyorsa diğerinde 2 tanesi çıkabiliyor şu var bunu bilirsen kendin birazcık Özen göstererek noktada iyi fotoğraf çekebilir mi daha zorladı benim Muhtemelen Android 10 güncellemesi atacaktın ama şu paylaştıkları bilgilerde Şubat ayında bu telefonun Android 10 alacak mı söylüyor Şu an bir tarafında ise henüz net bir şey yok ama telefonu sakat Bacaklarında sanmıyorum inceleme vereceklerdi Project X 2 telefonda da var ama ayrılmış bu konu değişikler ikisi Google kamera yi destekliyor Ama şöyle bir fark var ne yok diye bir iken Bu

nasıl bir fark oluşturuyor Amazon fırında yüksek kalite içeriye bilirken ötekine izleyemeyecek düzeltmeleri lazım hiçbir anlamı yok ya onun elinde kalması güvenlik baktığımda ise son Güncellemeleri yap 1018 30 Kasım 25 bulunun güncelleme Sonuçta piyasaya yeni çıkmış telefonlar değiller dünyada güncelleme dönüp baktığımızda vermiş baktığımızda ise 2 ayda bir şekilde güncelleme güncelleme konusunda geçmişe baktığımda ürün bazlı olarak daha başarılı gibi duruyor ama üzerine baktığımızda Benim de kalırız 6 var orada

bir kazanan Galip tek olmaz ya Yani sonuçta yine kişisel bir şey bakıyor bu kadar olduğu görüşünü söyle biz daha sade basit gördüm çeşitli özellikler sonraki sunmaya çalışıyor Bu biraz daha da özellikle daha karışık bir yapıdadır ama daha yaygın bir sistem olduğu için ona da alışkın da olabilirler Bu konuda dediğin gibi net bir garip çıkaramayız lan konuşma geldiğimizde parmak izi okuyucuları da iki telefonlarda konum olarak problemler Note 8 kamera Adası'nın içinde yer alıyor ve çok belirgin değil genellikle götür de ilk başta bir