detayında detayını çekiyorsun orada baktığın zama

Admin

Administrator
Yönetici
caminin bizim hepimizin ortak kararı daha iyi çekti yerindeydim Onun dışında Zoom İkisinde de sıkıntı zaten yok çünkü şey ne yapıyor birazcık guruplarına güveniyorlar Çünkü ikisi de yüksek çözünürlüklü kamera dili kullanıyor ama Note 8 Note 8 yüksek çözünürlük olacak zaten potansiyel olarak o işi daha iyi yapmak zorunda ama hani şu güzel ikisinden Optik zoom olmamasına rağmen kullanılabilir seviyede ikisini de çözünürlüğü buna izin veriyor ama şey falan gereksiz bırakmış optik zoomlu kamera özelliği kalmadı artık selfie kamerası

net kamera benim gözümde telefon başverdi Roma işte yaklaşan biliyor mi 1 konusuna geçelim alacağız gibi buradan başlarsak ucuz olanı 4035 miliamper biri var hepsi kullanıyor Bu arada 290 teknolojisini destekliyor 26 hızlı şarj oluyor şarj olma süresi ne baktım da tamamen dolgusu 78 dakika bir test sonuçları da bir isim fiil testi sonucu 9 saat 56 dakika film filtresi sonucu 15 saat 48 dakika uyuyan bir testi sonucunda 5 saat 46 dakika 8 Pro geçersek ona 4500 miliamper biri var 18 ve 30'un şarjı gidiyor kutu içeriğinden çıkıyor tam şarj olma süresi

107 dakika burada göre ciddi bir süre farkı var 9 saat 6 dakika Film 1 test sonucu 13 saat 10 dakika oyun bildiği sonucu 12 dakika yani işte burada büyük pilin avantajını yaşamıyor sorumlusu işlemcisi 25 Grup daha küçük daha küçük ekranı daha küçük birazcık O da birazcık Yani bu kadar mı fark yaratmaz yok Neredeyse her testte 1 saatlik falan konuşmuş Dolayısıyla burada bir dezavantaj söz konusu red mi Note 8 Pro için daha küçük zaten bunu bilen bir de büyüterek onu kapattım öyle bir şey var netleme daha az uğraşıyorum diyorum