etme imkanı yok ama rakam yeni versiyon olarak

Admin

Administrator
Yönetici
baktığımızda aslında evet arkası da genel olarak 38'e Bence artık olarak bu 15 gram 2 telefon tutarsanız kendini hissettiriyor ekran o kadar çok fark şimdi performans Burada çok rahat Ama bunun içinde olmasına rağmen pil testlerinde önüne geçemezsin sebebi de bu yani içindeki medyadaki ister misin o kadar verimli olmaması ama performansı var mı var bunu inkar edemezsin Hamza takılması medyada geliyor g97 112'den Snapdragon 710 ben onu dilik dilik eden performansı ölçüp içen insanlar o zaman daha iyi diyecekler Note 8

alacaklar İşte o yüzde on 125 farkı kafaya takan Evet onu öğrenir Onun dışında şehrinde kapasite farkı var Evet satılan Ve sonunda fark var bu 6/64 başlangıç modeli öteki 428 Hadi bakalım şimdi depolama mı alacağız İrem mi alacağız ama fazla şimdi depolama arttırılıyor O yüzden hani iyisini Ben artık tarafa yazılması gerektiğini düşünüyorum her şeyi derler sana bir şey diyeceğim 6 ile 4'ü hisseder miyiz Yani çok hissetmezsiniz olmanın yetmediği zaman hissediyorum ama depolamada arttırılan bir şey şimdi Bence o

yüzden ben İrem'in artışının yani kağıt üstünde de olsa artı yazılması taraftarıyım Note 8'de ile ama günlük direkt bir telefonun kendi hafızası en iyi hafızasıdır her zaman öteki Tamam arttırılabilir ama işte bozulabiliyor başını derde sokan Bir de onu da meselesi var günlük hayatta hangi etkenlerden sen bence 128 ben herhalde tercih ederdim de düşünüyorum kullanımda da bu da bir gerçek 4D Çünkü çok iş görüyorsun ama depolama dolduğunda işte daha fazla yapalım Ama olsaydı diyor 22.1 bellek takılan performans olarak sayılırlar evde