modellerde herkes Göreceğiz ama ayıp ekonomik

Admin

Administrator
Yönetici
panellerini göreceğimiz unutmayın dediğim gibi 6 Bit model Aslında bu hala sizde yaş amacınız bir şeyler editlemek s video editlemek de fotoğraf editlemek de biraz daha bütçenizi yukarıya doğru çekmeniz gerekiyor oyuncu monitörü sezonu karşına bak böyle bir Şu anda insanların kafasını karıştıracak modelleri olduğunu düşünüyoruz 2000 lira 6. ayet ben aşağı düşmesini bekliyoruz şimdi baştan Onda da onunla başlayalım da var ben çıktım şimdi 2000 liralık Note 8 ile Note 8 Pro ile 1700 Aralık 25 parayı kıyaslıyor şu an 1100d bulunuyor

bu videoyu çekildik çekildi tarihte bu böyleydi yani şubatın başı gibi düşünelim Hadi tasarımdan başlayalım Bence o zaman başladı Öncelikle ucuz olan arkası plastik ön tarafta 3 plus'la kenarları da plastik Ali'den Bir 1018 buraya geldiğimizde ise arkası Gorilla Glass 5 ön tarafta Gorilla Glass 5 kenarlar gene plastik Bana sorarsan daha güzel gözüküyor ama burada karşılaştıran malzeme anlamında Note 8 Evet Çünkü bunun arka planı arka tarafı çok güzel ama çok gösterişli ama kolay çiziliyor O kadar çocuk o kadar yok ki o daha uzun

süredir işkenceye maruz kaldı elimizde O da o yüzden hani malzeme kalitesinden bahsediyorsak Bence Note 8 Pro alır ağırlıklarına baktığımızda Note 8 Pro 399. 80 a1584 15 gram bir fark var ne kadar bunda 4500 milyar param var onunla 4035 arada yaklaşık 450 miliamperlik bir fark var arada çok yakın 899 milimetredir 25 kilo 9'da büyük sebebi o birazcık ama bu konuşuruz yani onun büyüklüğü yansımıştır evde onu ekranı büyük şu anda 6.53 o da burada 6.3 image 10.2.3 lik bir söyle bakalım her şeyi tekrar söyleyeyim Gorilla Glass test