yeni benzetiyorlar ama ısınma konusunda şöyle bir

Admin

Administrator
Yönetici
fark var yanında 5 Pro daha senin çalışan bir telefon değil bizim şarj olurken oyun performansında redmi Note 8 Pro vs Tamam Alev Alev Olmuyor olmuyor ama bir miktar buraya göre sıcaklık dezavantajı olduğunu söyleyebiliriz performans söz konusu ise buradan 38 parayı öyle getireceğiz ucuzdan başlayalım bir 15 kilo da ama kamerası 48 megapiksel 586 Sonic 2 kamerası 8 megapiksel 119 derece geniş açı 3 kamera Makro çekim çekim yapıyor 4 kamerası 2 megapiksel algılayıcı 8 kameralarına geldiğimizde ise ona kamerası 64

megapiksel Samsung'un geride kullanıyor 17 inç boyutunda bir sensörü var Sen boyutu olarak 25 kilodan daha büyük bir sensörü var 8 megapiksel 120 derece geniş açı kamera var 2 megapiksel 2 megapiksel de kamerası var Gelecek olursak redmi Note 8 Pro 20 megapiksel kamera 16 megapiksel ön kamera yer alıyor İkisi de 4K Video çekiyor 2 izle 1080p 60 Kara video çekebiliyor İkisi de 720p 960mx ağır çekim video kaydedebiliyor ayrıca son olarak İkisi de 1080p 30 da destekliyor Biliyorum evet şimdi ben daha önce Tabii ki Note 8 Pro test

etmek için kamera özellikleri çekmiştim fakat karşılaştırma olduğu zaman her zaman aynı fotoğrafları yeniden çekerim İkisini birlikte eski fotoğrafları kullanmam Çünkü ne oluyor işte hava şartları değişiyor şartları değişiyor kıyaslanır dedik azalıyor Burada da ikisine de tekrar aynı anda Fotoğrafları çektim şimdi bu durumda Tabii Note 8 de hatırlamıyorum ya da güncelleme almış bile ama en son hali ile çekilmiş oldu bir da şimdi şöyle baktığım zaman geniş açıdan Ben şimdi ikisi de aynı derecede kötü yani kötü geniş açılarının hep söylediğim