zaten oyuncu kontrollerinde maalesef bin liraya

Admin

Administrator
Yönetici
çoktan geçmiştik Burada da işte en azından bekleyenler bugüne kadar almayanlar hiç olmazsa siyah balerini dezavantajlarını yaşamadan geri kalan Avantajları da kur yaşayarak bulutlu monitörü kullanabilecekler rgonomi Senin güzel olması bir avantaj renk kalitesi bir avantaj üstüne 144 az 1 milisaniye bu artık günümüzün standartları zaten oyuncular anlamında yani 240hz olsaydı daha iyi olurdu kısmı artık çok tartışmayı çok açık Bence benim gözleri vardı onu görmeye ama 144hz kadar bence 60 fark olan iki sayı arasındaki farkını

görürsünüz yüzen masa üstüne görürsem o günleri de görürüz Ama şunu unutmayın bunu sağlayabilecek bir de ekran kartınızın olması lazım Mesela şu anda bağladım ekran kartı 5500 İkisi de bu amd'nin ekonomik serilerinden şu an açık durumda ben çok rahat bir şekilde 144'ün üzerine çıkıyorum en yüksek ayarlarda Çünkü 1080p zaten bu kartın temel hedeflerinden bir tanesi de onu temize 1080p Oyüzden gayet güzel bir seçim Olmuş demek ki bunun da en video versiyonunu 1660 gibi düşünün böyle bir oyunda hani çok da tabii ki

metre egzoz oynayacağım dediğin zaman oraya mı yapıyorsun rekabetçi oyunların zaten genelde grafikleri ve alakaları oluyor zayıf oluyorlar Bu böyle bir kombinasyonda iş görür Evet böyleydi iOS 12 24 05 üzerinden bu gelişmeyi de böyle aktarmış oğlum ayıp olacak bundan sonraki bunları raketlerinde de bu değişimi göreceğiz ayıp paneller artık oyuncuların tercih ettiği monitörlere gelecekler ve fiyatlar da düşecek bunlar Herkes kontör fiyatları değil Aslında bakarsanız her zaman pahalıydı E şimdi oyuncu monitörleri de burada da ekonomik olan